PRZEKŁUCIE USZU

flower
Zabieg wykonywany jest pistoletem Caflon blu przy użyciu sterylnych kolczyków w jednorazowym opakowaniu, wykonanych ze stali chirurgicznej, nie powodujących żadnych uczuleń. Kolczyki wybierane są przed zabiegiem i wliczone są w cenę usługi. Nie wykonujemy zabiegu kolczykami przyniesionymi przez klienta ze względów bezpieczeństwa.
Pistolet Caflon blu pozwala nam na wprowadzenie kolczyka odrazu z zapinką aby zminimalizować stres związany z zabiegiem.

Piercing uszu szczególnie dla małych dziewczynek jest bardzo ważnym wydarzeniem dlatego należy poczekać do momentu, aż dziecko samo dojrzeje do decyzji o kolczykowaniu uszu i będzie chciało z radością przyjść do gabinetu. Zalecamy wstrzymać się z tym zabiegiem do około 6 r.ż.
1. Pielęgnacja domowa polega na przemywaniu miejsca przekłucia i kolczyka solą fizjologiczną lub czystą wodą raz do dwóch razy dziennie lub jeśli jest taka potrzeba częściej. Możemy do tego użyć patyczka do czyszczenia uszu. Czyścimy rany również po kąpieli. Staraj się nie używać produktów wysoko stężonych alkoholem, ponieważ wysuszają one ranę i utrudniają gojenie.
2. Staraj się spać na plecach przez kilka dni po zabiegu aby nie naciskać na miejsce przekłucia.
3. Pościel powinna być świeża i czysta.
4. Jeśli nosisz czapkę, hidżab czy turban warto zadbać aby ta odzież była luźniejsza w okresie bezpośrednio po przekłuciu.
5. Jeśli w miejscu kolczykowania pojawi się ostry ból, opuchlizna, zaczerwienienie, ropa, należy bezzwłocznie wyjąć kolczyk i skontaktować się z kosmetologiem lub lekarzem.

Zasad bezpieczeństwa należy przestrzegać do całkowitego wygojenia się ran ucha, około 8 tygodni. Po zagojeniu się ran możemy zmienić kolczyki. Pamiętajmy, aby nie nosić ciężkich kolczyków na co dzień, szczególnie we wczesnym okresie po przekłuciu.
W ŻADNYM PRZYPADKU NASZE KOLCZYKI NIE WYWOŁAŁY UCZULENIA.
CENA 70zł

Masz pytania? Napisz do nas już teraz!

Facebook
Instagram