OCZYSZCZANIE I PEELINGI

flower

Oczyszczanie manualne od 130zł

Jest to wieloetapowy zabieg który ma na celu oczyszczenie cery z zaskórników oraz łoju, zmian ropnych oraz martwego naskórka, krost i grudek. Najczęściej manualne usuwanie zanieczyszczeń połączone jest z peelingiem drobnoziarnistym lub kawitacyjnym. Zabieg zawsze zakończony dezynfekcją skóry (darsonwalizacja lub oxybrazja) i maską ściągającą i zamykającą otwarte pory.

Skóra po zabiegu jest bardzo dobrze przygotowana do dalszych zabiegów, które mają na celu głębsze działanie (np. kwasy, mezoterapia). Dużo lepsze wchłanianie wykazują wszystkie składniki aktywne z preparatów kosmetycznych. Skóra ma wyraźnie lepszy koloryt i jest rozświetlona. Oczyszczanie manualne poleca się osobom ze skórą trądzikową, łojotokową, tłustą i mocno zanieczyszczoną. Zabieg ten pierwszy raz jest zalecany w okresie dojrzewania jeśli jest do tego wskazanie. Odstępy między oczyszczaniem zawsze są ustalane indywidualnie.
– stany alergiczne i wirusowe (opryszczka)
– tendencja do bliznowacenia,
– trądzik różowaty,
– ciąża – należy zgłosić osobie wykonującej zabieg,
– skóra naczyniowa,
– duża ilość stanów zapalnych
– zabiegu nie powinno się wykonywać bezpośrednio przed ważnymi uroczystościami.
flower

Peeling kawitacyjny od 120zł

Zabieg polega na peelingu wykorzystującym ultradźwięki na zwilżonej skórze. Poza złuszczeniem i oczyszczeniem powierzchownych zaskórników wykonujemy również mikromasaż, który pomaga dotlenić skórę oraz pobudzić mikrokrążenie. Zabieg jest bezbolesny i polecany również dla osób z wrażliwą skórą, trądzikiem różowatym. Peeling kawitacyjny jest świetną alternatywą dla oczyszczania manualnego lub stanowi jego uzupełnienie.

Skóra po peelingu kawitacyjnym jest wygładzona, rozjaśniona i odpowiednio oczyszczona, przygotowana do kolejnych zabiegów np. nawilżania, ujędrniania.

Peelingu kawitacyjnego nie wolno wykonywać w ciąży, przy aktywnej opryszczce, w stanach alergicznych obszaru skóry poddawanej zabiegowi oraz osobom z rozrusznikiem serca.

Zabieg wykonujemy jednorazowo lub w serii zgodnie z zaleceniami kosmetologa.
flower

Mikrodermabrazja od 140zł

Mikrodermabrazja jest peelingiem mechanicznym, średniogłębokim, który skutecznie oczyszcza i pobudza procesy regeneracyjne skóry.
Ten peeling kontrolowany pomoże nam pozbyć się nadmiaru warstwy rogowej naskórka, sebum oraz znacznie wygładzi powierzchnię skóry poddanej zabiegowi.
Zabieg poprzez ścieranie kolejnych mikrowarstw naskórka, przygotowuje skórę do dalszych zabiegów potrzebujących głębokiej penetracji makro i mikromolekuł.
Mikrodermabrazja pomaga nam w spłycaniu blizn np. potrądzikowych, a także wyraźnie spłyca drobne zmarszczki.
Zabieg ten polecany jest również osobom z problemem wrastających włosów np. na nogach, świetnie sprawdza się też przy okołomieszkowych zapaleniach włosa – szorstkość skóry (drobne krostki na rękach, udach, pośladkach).

– wrażliwa i delikatna skóra (skóra naczyniowa, trądzik różowaty)
– stany alergiczne, zapalne i wirusowe (opryszczka)
– toczeń,
– zakażenia bakteryjne np. liszajec zakaźny,
– rak skóry,
– niedawno przebyte operacje w obszarze zabiegowym,
– uszkodzenia ciągłości skóry,
– aktywna faza trądziku
– zakażenia grzybicze,
– przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych,
– świeżo opalona skóra.
Zabieg można wykonać jednorazowo lub w serii od 6 do 10 zabiegów. Przerwy pomiędzy zabiegami są ustalane indywidualnie, najczęściej wynoszą od jednego do czterech tygodni.
flower

Oxybrazja od 150zł

Zabieg polega na intensywnym, ale bezbolesnym złuszczeniu martwego naskórka, nie wywołuje podrażnień. Jest to peeling tlenowo-wodny, przy którym wykorzystuje się tlen oraz sól fizjologiczną podawaną silnym strumieniem z dyszy. Oxybrazja może być zabiegiem bankietowym, wykonujemy ją nawet kilka godzin przed wielkim wyjściem. Taka pielęgnacja skóry sprawdza się idealnie u wszystkich osób, szczegónie latem przy wysokich temperaturach.
– łuszczyca (również skóry głowy),
– bardzo delikatna i wrażliwa skóra,
– trądzik różowaty
– przed ważną uroczystością w celu odświerzenia skóry,
– blizny potrądzikowe,
– drobne zaskórniki,
– zmarszczki,
– przebarwienia,
– rozszerzone pory, naczynka
– trądzik (wywołują go bakterie beztlenowe, które giną pod wpływem tlenu wprowadzonego w naskórek)
– nadmierne wydzielanie sebum
– nadmierne rogowacenie (suchość skóry)
– sucha, poszarzała skóra,
Peeling tlenowo-wodny jest bezpieczny dla wszystkich typów skóry, także dla kobiet w ciąży, w okresie laktacji u których występują już zmiany hormonalne oraz delikatne przebarwienia ale istnieje kilka przeciwwskazań:
– opryszczka lub zakaźne stany skóry
– zapalenie zatok (chłodna mgiełka może nasilić objawy)
– ostre ropne stany zapalne skóry
– przeziębienie, podwyższona temperatura
Zabieg możemy wykonać jednorazowo (bankietowy), raz w miesiącu (rutynowa pielęgnacja) lub w serii raz w tygodniu do osiągnięcia porządanych rezultatów np. zwężenia porów, regulacji wydzielania sebum lub też w terapii trądziku.
flower

Darsonwalizacja od 20zł

Jest to zabieg kosmetyczny wykorzystujący prądy wysokiej częstotliwości w celu dezynfekcji skóry. Ozon, który wytwarza się po bezpośrednim zetknięciu szklanej peloty ze skórą działa bakteriobójczo. Działanie ładunków elektrycznych powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych skóry, lepsze odżywienie i przemianę materii w tkance skórnej. Darsonwalizacja działa przeciw trądzikowi, przedwczesnemu starzeniu skóry oraz zwężając rozszerzone pory.

Zabieg jest całkowicie nieinwazyjny i bezbolesny, zwykle stanowi uzupełnienie zabiegów głębokiego oczyszczania oraz nakłuwania skóry.
– łagodzenie podrażnień skóry
– trądzik
– działanie przeciwzmarszczkowe
– łojotok skóry
– rozszerzone pory
– ciąża
– nadciśnienie,
– obrzęki,
– choroby serca,
– rozrusznik serca,
– gorączka,
– astma,
– metalowe implanty
– skóra naczyniowa, trądzik różowaty
Częstotliwość zabiegu w serii 2-3 razy w tygodniu, czas zabiegu około 8-10 minut.

Masz pytania? Napisz do nas już teraz!

Facebook
Instagram