O nas

flower

Pierwiastek Piękna to gabinet kosmetologii profesjonalnej i estetycznej, który tworzy przyjazną atmosferę w kameralnym wnętrzu. Doświadczenie oraz pasja do zawodu sprawia, że jesteśmy cenionym gabinetem. Posiadamy dużą wiedzę oraz sprzęt, który gwarantuje bezpieczeństwo zabiegów oraz widoczne efekty. Grono zadowolonych klientów świadczy o naszej dobrze wykonywanej pracy oraz motywuje do ciągłych szkoleń i poszerzania wiedzy. Chętnie doradzimy i dobierzemy odpowiedni zabieg. Nasz perfekcjonizm czyni nas solidnym i godnym zaufania gabinetem.

Paulina Kurzac – magister kosmetologii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej, wydział nauk medycznych na kierunku kosmetologia, poziom licencjacki. Absolwentka Społecznej Akademii Nauk w Warszawie, wydział nauk medycznych na kierunku kosmetologia, poziom magisterski.

Natalia Tylińska-Słowik – kosmetolog, absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Społecznych i Technicznych w Radomiu na kierunku Zdrowie publiczne w specjalności Body Fitness i kosmetologia, poziom licencjacki.

DSC_0046 (1)-01-02

Masz pytania? Napisz do nas już teraz!

Facebook
Instagram